Zoznamka

Chýba vám priateľ, priateľka, kamaráti?

Vstúpte do klubu Kattaleia a nájdite toho, kto vám chýba....zmeňte pocit samoty a tešte sa zo života!

Patríte medzi tých, ktorým tento nadpis niečo povedal a začínate čítať ďalej? Práve sa dozvedáte o tom, čo klub Kattaleia ponúka a prečo vznikol.

Ste už po 40ke ?  Ale tým sa život neskončil.  Len ste stratili partnera, partnerku a zistili ste, že vám chýbajú kamaráti s rovnakými záujmami, ako máte vy. Zistili ste, že naraz nemáte s kým ísť na prechádzku, do divadla, posedieť si pri kávičke, nemáte sa s kým porozprávať, ísť na turistiku alebo na dovolenku...Nezúfajte, takých ľudí je medzi nami dosť a práve teraz začala možnosť registrácie do klubu Kattaleia, ktorý organizuje akcie podľa rôznych záľub pre všetkých, ktorí sa cítia opustení a na našich akciách si určite  nájdetu spriaznenú dušičku. Nájdete si toho, kto vám  chýba.

 

Zoznamky na internete

Určite ste si už mnohí túto formu vyskúšali a boli sklamaní. Je tam veľa anonymity a tak si väčšina môže dovoliť, čo chce. Je tam málo ľudí, ktorí vravia a píšu pravdu a skutočne ich trápi samota. Skôr sú tam pre zábavu. No tým slušnejším, ktorí skutočne hľadajú svoje druhé JA  alebo aspoň priateľov s podobným záujmami, táto forma už nevyhovuje. Virtuálny svet nám uberá čas a po určitej dobe trávenej za počítačom zisťujeme, že sme stále sami.

 

Klub Kattaleia

Prišiel čas, zmeniť to! Nie je nič skutočnejšie a krajšie, ako spoznať človeka pohľadom z očí do očí. Hneď spoznať jeho správanie, úsmev a na víkendovom stretnutí sa zoznámiť s ľuďmi, ktorí sú na tej istej lodi - sami a nechcú ostať sami.

Podnikať rôzne výlety, navštevovať kultúrne podujatia, športové akcie, rozvíjať svoju osobnosť rôznymi smermi a tešiť sa na to, že život je stále krásny!

Každý, kto je momentálne sám, túži ešte zažiť motýliky v brušku a zase sa usmievať....

Klub Kattaleia vám to sprostredkuje a umožní!

 

Koľko stojí členstvo v klube?

Členstvo je zadarmo a je pre všetkých, ktorí nie sú zadaní. Je pre všetkých, ktorí túžia po objatí, po spriaznenej duši, po svojom novom partnerovi. Ale členstvo je aj pre ľudí, ktorí sú sami a hľadajú len priateľov, kamarátov na spoločné záujmy, cestovanie, trávenie voľných chvíľ a dovoleniek.

 

Ako sa stanem členom klubu?

Jednoducho! Zaregistrujem sa na týchto stránkach, vypíšem svoje údaje, krížikom označím všetky kategórie, v ktorých si chcem nájsť priateľov, resp. sa zúčastňovať spoločných víkendových podujatí s určitým zameraním.

Po zaregistrovaní dostanete uvítací mail a postupne vám na mailovú adresu, ktorú uvediete budú chodiť rôzne informácie.

 

Aké skupiny si môžem zvoliť?

 Klub Kattaleia je určený pre ľudí vo veku 40 rokov  a viac. Je tu hlavne pre ľudí, ktorí cítia, že im ešte niekto k životu chýba a okolnosti ich pripravili o partnera a priateľov.

Tiež je určený pre ľudí, ktorí najskôr žili život svojich detí a keď deti vyleteli z hniezda, zistili, že sú bez partnera a aj bez detí a naraz nevedia, kam sa majú pohnúť, aby už viac neboli sami  a zase nájdu nový rozmer a zmysel života.

 

Skupiny, do ktorých sa môžete registrovať sú zamerané na záľuby a to:

  • Turistika
  • Kultúra
  • História
  • Zdravý spôsob života
  • Tanec
  • Ezoterika

 

Ako to bude prebiehať?

Od mesiaca jún až do konca augusta je obdobie naplnenia klubu členmi - ľuďmi, ktorí sa rozhodli zavesiť samotu na klinec, vyhodiť ju zo svojho života a znova začať žiť naplno!

Ako sa bude klub napĺňať, budú v sekcii semináre a kurzy vypísané termíny najbližších víkendových stretnutí, na ktoré sa budete môcť prihlásiť.

Samozrejme, že vás o nich budem informovať aj mailom.

Každé stretnutie bude zamerané na inú záľubu, aby sa tam stretli ľudia s rovnakými záujmami. Stretnutie bude mať bohatý program, ktorý každý večer bude končiť Oldies diskotékou so zábavným programom zameraným na to, na čo ste prišli: na zoznámenia sa!

 

Kedy začíname?

Práve teraz! Využite byť medzi prvými a tak sa ako prvý zúčastniť premiérového víkendového stretnutia!

Približný termín prvého víkendového stretnutia je polovica septembra 2013.

 

Buďte v správnom čase na správnom mieste!

 

Nikto z nás nevie, kedy  kde to bude! Nuž pomôžme tomu a príďme medzi ľudí, z ktorých sa stanú naši noví priatelia!

Príďte medzi ľudí, medzi ktorými nájdete svoje druhé JA a začnete žiť život, ktorý vás obohatí a naplní znova radosťou!

 

Naše motto:

 

„Počúvaj svoje srdce, rozdávaj objatia a vyčaríš úsmev na tvári!“

Online podpora
LiveZilla Live Help