Please register to the site before you can sign for a list.
No account yet? Register
streda, 13 marec 2013 21:01

Winalite - Love moon liečivé aniónové vložky s preventívnym účinkom

Napísal(a) 
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Winalite - Love moon Winalite - Love moon

Nedávno sa na trhu objavil nový produkt čínskej spoločnosti

„Žiariaci mesiac“ (Love Moon) – Winalite.

V prípade fyziologických potrieb ženského organizmu, menštruačné vložky predstavujú nenahraditeľnú pomôcku, ale ich nesprávne použitie môže telu zapríčiniť určité problémy. Je potrebné si uvedomiť, že výlučky počas menštruácie vzhľadom na veľké množstvo organických substancií v nich obsiahnutých, stávajú sa vhodným základom pre rozmnožovanie baktérií. Po uplynutí dvoch hodín od založenia vložky, na povrchu obyčajnej vložky ich množstvo vzrastie o 100 na cm2 a zvyšuje sa s každou minútou, preto dochádza k antikomfortu a nepríjemnému zápachu. Takýto vývoj mikroorganizmov často zapríčiňuje zápalové stavy, ako napríklad, zápal pošvy, alebo krčka maternice, zápal močového mechúra, alebo nákazu močových ciest atď. Prejavom toho môžu byť mdloby, zvýšené teploty, veľké množstvo výlučkov, bolesti v pod brušku, časté močenie niekedy aj bolestivé, neudržanie moču a iné. Môže dôjsť k celkovému oslabeniu organizmu, ale výsledky toho môžu byť oveľa závažnejšie. Aby nedochádzalo k prieniku baktérií do pohlavno-močového systému, je potrebné vymieňať takéto vložky každých 20 minút.

Pri súčasnom rýchlom spôsobe života , každá žena sníva o takej hygiene, ktorá jej zabezpečí zdravie, silu a energiu v každom dni. Vďaka najmodernejším technológiám používanými firmou Winalite sa podarilo vyvinúť menštruačné vložky a intímky  „LOVE MOON“ obsahujúce aniónovú vrstvu s vynikajúcimi vlastnosťami.

Čo je to anión?

V obvyklých podmienkach sú molekuly atómov vzduchu neutrálne. Avšak pri ionizácii, ktorá môže prebiehať buď prostredníctvom obyčajného žiarenia, ultrafialovej radiácie, mikrovlnnej radiácie, alebo prostredníctvom obyčajného blesku, molekuly vzduchu strácajú časť záporne nabitých elektrónov obiehajúcich okolo jadra, tie sa naďalej zlučujú s neutrálnymi molekulami, ktorým dávajú záporný náboj. A takéto molekuly sa nazývajú anióny. Človek, ako aj každý iný živý organizmus, nemôže žiť bez aniónov.

Anióny sú bez farby, bez zápachu a existencia záporne nabitých elektrónov na obežných dráhach im umožňuje priťahovať zo vzduchu rôzne mikročastice. Anióny tiež odstraňujú zo vzduchu prach a zabíjajú mikróby. Spojenie „anión – vzduch“ je analógiou spojenia „vitamíny – strava“. Anióny sa často nazývajú „vzdušnými vitamínmi“, „prvkom dlhovekosti“, a „čističom vzduchu“. Užitočné vlastnosti aniónov zostávali dlho nepovšimnuté. Sú veľmi dôležité pre ľudské zdravie. Nemôžeme si dovoliť ich liečivé vlastnosti prehliadať.

Takže anióny môžu akumulovať a neutralizovať prach, ničiť vírusy nabitými elektrónmi, prenikať do buniek mikróbov a ničiť ich, a tým rušiť negatívne pôsobenie na ľudské zdravie. Čím je vo vzduchu viac aniónov, tým menej je tam mikróbov. Počet aniónov v jednom centimetri kubickom je nasledujúci: 40 – 50 / cm3 v mestských obytných priestoroch, 100 – 200 / cm3 v mestskom vzduchu, 700 – 1.000 / cm3 v otvorenej krajine a viacej než 5.000 / cm3 v horských údoliach a úbočiach hôr. Zdravie ľudí je priamo závislé od obsahu aniónov vo vzduchu.

Čo v skutočnosti prebieha

Očista vnútorného prostredia v malej panve! Okrem toho hygienické, liečebno-preventívne vložky poskytujú žene ochranu pred vonkajším znečistením (napr. pri kúpaní v bazéne a takisto aj v otvorených vodách, napr. v mori, riekach a pod.) Ochrana pred znečistením je dôležitá hlavne v priebehu tehotenstva, počas menštruácie, pred a po operácii v oblasti malej panvy. Vložky nielenže absorbujú cudzorodé organizmy, ale tiež tvoria vysokofrekvenčné vibrácie, ktoré hubia parazitickú mikroflóru.

V čom sa  líšia „Love Moon“ od ostatných menštruačných a intímnych vložiek ?
1.Ako prvá, tu bola po prvý raz použitá metóda biofotónov pre kvantovú teleportáciu aktívnych prírodných komponentov. Bol použitý dávno známy princíp jin – jang na novej, biofotónovej úrovni, kde úlohu aktivátora aniónov hrajú nohy. Aké jednoduché a geniálne! Trenie spôsobuje vírivú energiu a aktivuje holografickú projekciu duchovného tela človeka, čo následne obnovuje najprv duchovnú homeostázu a potom aj fyzickú.
2. Druhá dôležitá vlastnosť je v harmonizovaní a energizovaní čakier a Kundalini.
3. Na úrovni endokrinného systému : dochádza k obnoveniu hormonálneho pozadia vaječníkov, nadobličiek a synergicky aj štítnej žľazy.
4. To všetko pomáha obnoviť dobrú funkciu endokrinného a močovo-pohlavného systému nielen u žien, ale tiež u mužov a riešiť dlhoročné problémy s konečníkom (hemoroidy). Hlavné prednosti nášho výrobku sú: 100 %-ná ochrana pred infekciami – najmä po pôrode a potrate, ďalej sterilita, bezpečnosť a takisto neprítomnosť chemických a toxických látok. Vložky nemajú vedľajšie účinky, nezaťažujú srdcovocievny a tráviaci systém, bez obmedzenia sa môžu používať v priebehu tehotenstva, menštruácie a klimaktéria.

Základné vlastností aniónových vložiek „Love Moon“ :

 1. Pôsobia antibakteriálne, neobsahujú chemické ingrediencie
 2. Nemajú vedľajšie účinky , môžu sa používať bez obmedzenia
 3. Sú vyrobené z biologicky odbúrateľných látok
 4. Sú vzduchopriepustné, preto zabezpečia vysoký komfort  pri nosení
 5. Zabezpečujú možnosť voľného pohybu
 6. Ich používaním sa zvyšuje kvalita života
 7.  Produkt je hermeticky balený , aby bol chránený pred vniknutím baktérií
 8. Pri výrobe je prísne dodržiavaná norma GB 150702002
 9. Celý výrobný a skladovací proces vyhovuje normám  MKC 9001 (ISO 9001)

 

 „Love Moon“ sú zložené zo siedmych vrstiev:

 1. Pri výrobe vrchnej vrstvy sa používa veľmi tenká bavlna, ktorá bráni kontaktu pokožky s vlhkosťou.
 1. Aniónový čip. Táto vrstva pri používaní generuje kondenzované anióny, ktoré upevňujú zdravie, imunitu, odstraňujú z tela toxíny, ničia baktérie a nepríjemný zápach.
 2. Vzduchopriepustná vrstva zo super tenkej bavlny.
 3. Vrstva, ktorá obsahuje silne absorbujúci materiál, ktorý mení presakujúcu vlhkosť na gél a tým bráni nepríjemnému lepivému pocitu.
 4. Vzduchopriepustná vrstva zo super tenkej bavlny.
 5. Termostabilizujúca spodná vrstva dokáže prepúšťať vzduch, čo umožňuje vyparovaniu vlhkosti, zabezpečuje vetranie a efektívne bráni nepríjemnému pocitu mokra, ktorý vzniká medzi vložkou a telom.
 6.  Fixačná páska z potravinárskeho lepidla, ktorá sa dokáže prispôsobiť pohybom tela.


Vložky "Love Moon" sa predávajú ako ucelené balenia v papierových kufríkoch.

Každé balenie "Love Moon" obsahuje:

 • 10 balíčkov denných vložiek po 10 ks
 • 4 balíčky nočných vložiek po 8 ks
 • 5 balíčkov intímiek po 30 ks

 Katarína Lašová, 0905 330 262, 0903 550 388, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Čítať 82541 krát Naposledy zmenené streda, 13 marec 2013 21:08
Online podpora
LiveZilla Live Help